Ako vyplniť test – ATEC

Vyplnenie testu ATEC je intuitívne. Kliknite na link ATEC test a otvorí sa vám nové okno s testom ATEC v anglickom jazyku. Ak nepreferujete angličtinu, môžete ísť do pravého horného rohu stránky a kliknutím na english si z dropdown menu vyberiete vami preferovaný jazyk. Na ukážku v tomto inštruktážnom videu sme vybrali vyplnenie testu ATEC v českom jazyku, keďže v slovenčine momentálne nie je dostupný preklad. Pokračovanie nájdete vo videu.

Upozornenie o zasielaní výsledkov testu ATEC

Pri vyplňovaní osobných údajov sa vám ponúkne zaslanie výsledkov testu ATEC vo formáte PDF na vami zadanú emailovú adresu. Na základe skúseností vás len chceme upozorniť, aby ste si čiastkovo vyplnené testy aj konečný výsledok odfotili a odložili na neskoršiu referenciu. Občas sa môže stať, že PDF s výsledkami ATEC vám do emailovej schránky nepríde.

Ako si odfotiť test ATEC

Na počítačoch Apple sa dá odfotiť obrazovka/spraviť screenshot s vyplneným testom ATEC, a to stlačením klávesníc command-shift-3 alebo na regulárnej klávesnici stlačením klávesy print screen (print scr.).

Ako zmenšiť obrazovku

Niektoré z čiastkových testov ATEC sa pre väčšie množstvo otázok nemusia pri odfotení vmestiť na obrazovku. Ak ich chcete mať zachytené na jednom obrázku, môžete si zobrazené údaje zmenšiť. Na Apple pri zmenšovaní zobrazenia stlačte kláves cmd (command), ktorá má špeciálny symbol ⌘, a zároveň stlačte – (mínus). Pri opätovnom zväčšení treba stlačiť cmd a zároveň + (plus). Postupov na počítačoch Windows je viac, a to v závislosti od používaného OS. Odporúčame zadať do vyhľadávania na internete „ako zmenšiť obrazovku na PC“ a nasledovať vyhľadaný postup.

Dúfame, že vám inštruktážne video uľahčí vyplnenie testu ATEC. Nezabudnite sa podeliť s nami o výsledok na stránke Aké je skóre vášho dieťaťa podľa ATEC? >>

Predom ďakujeme a držíme palce.

Rodičia K&K

Zanechajte Váš príspevok k článku

Podmienky pre pridanie príspevku nájdete tu! Vaša emailová adresa nebude publikovaná. Vyplnenie políčok s hviezdičkou* je povinné.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vezmite, prosím, na vedomie: Informácie uvedené na stránke RieseniaPreAutizmus.sk nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo na prevenciu akejkoľvek choroby. Táto stránka predstavuje názory autorov, ktoré vychádzajú z výskumov, skúseností a záverov autorov. Táto stránka nepresadzuje tvrdenie, že každý, kto spraví to isté, dosiahne rovnaké alebo podobné výsledky. Opísaný prístup (prístupy), návrhy a rady nemusia u vás vôbec fungovať, resp. môžu si vyžadovať úpravu, aby vyhovovali vášmu individuálnemu prípadu. Aj keď stránka RieseniaPreAutizmus.sk vynakladá primerané úsilie na poskytnutie presných informácií, neposkytuje tým žiadne záruky ani vyhlásenia týkajúce sa presnosti, platnosti alebo spoľahlivosti akýchkoľvek informácií, ktoré sú alebo môžu byť predložené. Odkazy na iné webové stránky sme vyberali starostlivo a uvážene, ale za ich informácie a obsah nenesieme zodpovednosť. RieseniaPreAutizmus.sk navrhuje, aby si čitateľ urobil svoj vlastný prieskum, aby si potvrdil všetky informácie získané prostredníctvom tejto webovej stránky s inými zdrojmi. RieseniaPreAutizmus.sk nenahrádza lekársku starostlivosť a nie je určená na riešenie jednotlivých situácií a potrieb. Používanie tejto webovej stránky a videí znamená váš súhlas s týmto vyhlásením o zodpovednosti.

Návrat hore